Kaş – Bıyık

Pek çok kişi tarafından düzenli olarak tercih edilen uygulamalar arasında kaş – bıyık karşımıza çıkıyor. Bu uygulama çoğunlukla ayda bir, bazen daha sık aralıklar ile düzenli şekilde uygulanıyor. Ne kadar sıklıkla uygulanacağı ise kişiden kişiye farklılık gösteriyor. Böylece yüz bölgesindeki istenmeyen tüyler alınıp, kaşlar istenen şekle ulaştırılmış oluyor. Ella Güzellik Salonu olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere en doğru hizmetleri sunmaktayız. Siz de profesyonel hizmet için bizimle iletişime geçebilir ya da salonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Profesyonel Kaş – Bıyık Hizmeti

Hemen hemen her salonda kaş ve bıyık alma hizmeti sunuluyor. Ancak bu işlemlerin aslında profesyonel bir şekilde yapılması önem taşıyor. Aksi takdirde çeşitli sorunlar ile karşılaşmak mümkün hale geliyor. Özellikle kaşlar söz konusu olduğunda profesyonel hizmet büyük önem taşıyor. Tunceli profesyonel kaş alımı için bizimle iletişime geçebilir, alanında uzman kadromuzdan hizmet alma şansı yakalayabilirsiniz.

En Kaliteli Güzellik Hizmetleri

Eğer siz de doğru bir hizmet alabileceğiniz Tunceli güzellik uygulamaları araştırması yapıyorsanız doğru adrestesiniz! Ella Güzellik Salonu olarak sizlere en profesyonel güzellik hizmetlerini sunmaktayız. Sizler de salonumuza gelerek size en uygun hizmetlerden faydalanabilir, profesyonel bakımın tadını çıkarabilirsiniz.

Tunceli Profesyonel Güzellik Salonu

Bir güzellik salonunun işini profesyonel bir şekilde yapıyor olması önem taşıyor. Aksi takdirde pek çok uygulama çeşitli riskler barındırıyor. Dolayısıyla güzellik uygulamalarının doğru ve sorunsuz bir şekilde uygulanabilmesi için profesyonel bir güzellik salonu seçmek önemli olarak karşımıza çıkıyor. Siz de etkili sonuç alabileceğiniz Tunceli güzellik salonu arayışında iseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman Kadro ile Kaliteli Hizmet

Ella Güzellik Salonu olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere her zaman en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Salonumuz her zaman hijyenik olup tüm ekibimiz mutlak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Salonumuzda pek çok farklı uygulama yapılmaktadır. Bu uygulamaların hepsi alanında uzman güzellik uzmanları tarafından uygulanır. Buna kaş ve bıyık uygulamaları da dahildir. Eğer profesyonel bir şekilde kaş – bıyık hizmeti alabileceğiniz bir güzellik salonu arıyorsanız sizleri salonumuza bekleriz.

Protez Tırnak

Ella Güzellik Salonu ve Lazer Epilasyon olarak Tunceli’de protez tırnak hizmeti vermekteyiz. İşletmemiz hafta içi ve hafta sonu hizmet vermeye devam etmektedir. İşletmemiz bünyesinde deneyimli birçok uzmanımız bulunmaktadır. Salonumuzda pek çok hizmeti vermekteyiz. Tunceli merkezde bulunan salonumuz Tunceli’nin en gözde mekânları arasında yer almaktadır.

 

Protez tırnak alanında uzman ekibimiz kalıcı oje, manikür ve pedikür işlemleri yapmaktadır. Yaptırmak istediğiniz uygulama için öncesinde bizleri arayıp ya da mail göndererek bilgi alabilir ve işlem için randevu oluşturabilirsiniz. Tırnakları geç uzayan, kırılan ve şekil veremeyen kişiler Tunceli’deki Ella Güzellik Salonumuzda emin ellerde protez tırnak yaptırabilir.

Protez Tırnak Uygulaması Nasıl Yapılır?

Protez tırnak, her cins tırnağa ve her tür ele uygulanabilen bir yöntemdir. Protez tırnak yaptırmak isteyen kişilere önce tırnak yapısına uygun bir tırnak yerleştirilir. Bu tırnak ana tırnağın bütün yüzeyine yapıştırılmaz. İç kısmını kaplayacak biçimde tırnağın ucuna doğru yapıştırılır. Yapıştırma işlemi bittikten sonra takılan tırnak kendi tırnağınızın seviyesine kadar törpülenir. Yükseklik farkını ortadan kaldırıp eşit hale getirilir. Eşit hale gelen tırnağa akrilik ya da jel uygulaması yapılır. En çok tercih edilen yöntem akriliktir. Akrilik işlemden sonra tırnak yüzeyinde pürüzler oluşur ve yine törpü işlemi yapılır. Törpü aynı zamanda parlaklık da sağlamaktadır. En son oje sürülerek işlem tamamlanır. İşlemin tamamı yaklaşık olarak 1,5 saat sürmektedir. Uygulama Tunceli’deki güzellik salonumuzda yapıldıktan sonra 1 ay içinde yenilenmesi gerekir.

Protez Tırnak Kullanımı

Protez tırnaklar oldukça doğal bir görünüme sahiptir ve protez tırnağa istediğiniz ojeyi sürebilirsiniz. Protez tırnaktaki oje kendi tırnağınızdaki ojeden daha kalıcı olmaktadır. Tırnağın uzunluğunu sizler ayarlayabilirsiniz. Protez tırnağı kullanırken dikkat etmeniz gereken husus kimyasal maddelerle temastan kaçınmaktır. Temizlik yaparken ya da bulaşık yıkarken mutlaka eldiven kullanılmalıdır. Ojeleri aseton içermeyen oje çıkarıcılarla çıkarmak oldukça önemlidir. Protez tırnak sabun ya da şampuan gibi maddelerden etkilenmemektedir. Protez tırnaklar uzmanlar tarafından çıkarılmalıdır. Yapılacak yanlış yöntemler ya da kullanılacak ürünler gerçek tırnağın yapısına zarar verebilir. Uzmanlar protez tırnakları özel solüsyonlar ile çıkarmaktadır.