Buz Lazer

Eğer siz de fazla tüylerinizden şikayetçiyseniz Tunceli buz lazer hizmeti veren Ella Güzellik Salonu’muza davetlisiniz! Zira size harika bir hizmet vererek tüylerinizden hızlı ve etkili bir şekilde kurtulmanız için elimizden geleni yapacağız!

Son yıllarda oldukça popüler olan buz lazer epilasyon, soğuk bir prob vasıtasıyla ağrısız ve hızlı bir epilasyon yöntemidir. Hemen hemen her merkezde yaygın olarak kullanılan yüksek teknoloji buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kolayca kurtulabilirsiniz. Her dönem ve her tür kıl tipine uygulanabilen bu teknik, seans süresini neredeyse yarı yarıya azaltır. Bu nedenle hızlı, pratik ve daha çabuk etkilidir. Bu nedenle binlerce kişi tarafından tercih edilir.

Buz Lazerin Avantajlarıyla Tanışın

Kadınların hatta erkeklerin bile en büyük sorunlarından biri istenmeyen tüylerden kurtulmaktır. En çok tercih edilen ve kullanışlı bir uygulama olan bu lazer türü ile siz de şanslılardan biri olabilirsiniz. Buz lazer, diğer epilasyon yöntemlerine göre daha geniş açılı alanlarda etkili olması ve atış hızının yüksek olması nedeniyle en çok tercih edilen yöntemdir.

 

Buz lazer epilasyon işlemi diğer lazer epilasyon yöntemlerine göre daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Bu nedenle tüysüzlüğe sadece ve sadece 35-40 dakikada ulaşabilirsiniz. Seans sayısı kişiden kişiye göre değişebileceği için net bir şey diyemeyiz fakat ortalama 6 seans yeterli olabilir. Bizimle bir görüşme ayarlayarak Tunceli en iyi buz lazer uygulaması hakkında şahsi ve net bir fikir edinebilirsiniz.

Tertemiz Bir Tene Buz Lazerle Kavuşun

Buz lazerin en güzel yanlarından biri de işlem sonrası uygulama bölgesinde herhangi bir kızarıklık ya da tahriş görülmemesidir. Yani tüylerden kurtulmanız yetmezmiş gibi bunu bir de tahribatsız bir cilt arkanızda bırakarak halledersiniz. Bu da yine Ella Güzellik Merkezi’mizde mümkündür! “Tunceli’de buz lazer” dendiğinde akla gelen uzmanlarımız sizin için en hızlı ve etkili sonuca ulaşacağınız seansları hazırlarlar ve fayda görmenizi sağlarlar.

O halde şimdi pırıl pırıl bir cilde kavuşmak için kendinize güzel bir buz lazer uygulaması hediye edin! Bunu yapmak için ise bizimle iletişime geçin ve daha detaylı bilgi alın!