Hydrafacial Cilt Bakım

Son zamanların popüler güzellik uygulamalarından biri olan hydrafacial sıklıkla tercih edilen işlemler arasında karşımıza çıkıyor. Bu uygulama ile cilt çok daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor. Böylece cilt üzerinde harikalar yaratmak mümkün hale geliyor.

Bu uygulama ile pek çok farklı cilt problemini çözebilmek ise mümkün. Bu nedenle önde gelen cilt bakım uygulamaları arasında yer alıyor. Siz de cildinize en iyi şekilde bakmak istiyorsanız Ella Güzellik Salonu uzman kadrosu ile sizleri bekliyor.

Hydrafacial Cilt Bakımı ile Işıldayan Bir Cilt

Salonumuzda sunduğumuz Tunceli cilt bakım uygulamaları arasında yer alan bu yöntem temelde bir anti-aging güzellik uygulamasıdır. Buna bağlı olarak temel amaç cildin gençliğini korumasına yardımcı olmaktır. Bunun yanı sıra bu uygulama ile büyük gözenekleri hafifletme, cildi derinlemesine temizleme, ölü derilerden arındırma ve cilt nemlendirme gibi sonuçlar alınmaktadır. Tunceli hydrafacial ile pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt elde edebilmek, cildin elastikiyetini artırmak, ince kırışıklıkları gidermek ve cildin yağlanmasını yavaşlatmak mümkündür.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Vakumlu vortex başlıklar kullanılarak gerçekleştirilen bu uygulama cildin kendini yenileme sürecine oldukça yardımcı olmaktadır. Yapılan derin temizlik aşamasından sonra cilt üzerine asit peelingi uygulanır. Bu yöntem özellikle cilt lekeleri ve gözenekler üzerinde oldukça etkilidir. Ardından cilt üzerine farklı amaçlara yönelik olarak hazırlanmış serumlar uygulanır. Derinlemesine uygulanan serumların ardından cilt nemlendirilir ve LED ışık uygulamasına geçilir. Siz de Tunceli hydrafacial uygulaması için profesyonel bir güzellik salonu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hydrafacial Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • Her yaştan kişiye rahatlıkla uygulanması,
  • Her mevsim uygulanabilir bir yöntem olması,
  • Ağrısız bir şekilde yaklaşık yarım saat içerisinde tamamlanıyor olması,
  • Gözenekler üzerindeki hızlı etkisi,
  • Cildi derin bir şekilde temizlemesi,
  • Cildin nem dengesini korumasına yardımcı olması,
  • İnce kırışıklıklar üzerinde oldukça etkili olması,
  • Cilt üzerinde herhangi bir tahrişe neden olmaması (kızarıklık, kaşıntı, şişlik vb.),

 

Bu uygulamanın en büyük avantajları arasında karşımıza çıkmaktadır. Uzman kadromuz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen hydrafacial uygulaması için sizler de bizimle iletişime geçebilir, kolaylıkla randevu oluşturabilirsiniz.